Teknoloji

High on Life PlayStation Konsollarına Geliyor Gibi Görünüyor

geçen yıla damga vuran Hayat Yüksek PlayStation 4 ve PlayStation 5 için de çıkacak gibi görünüyor. Şimdilik resmi bir açıklama yapılmasa da yapılan keşif, ihtimali oldukça güçlü kılıyor. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir: Resident Evil 9, 2025’te Çıkabilir


Rick and Morty serisinin yaratıcıları tarafından Squanch Games stüdyosu tarafından geliştirilen ve yayınlanan High On Life, 13 Aralık 2022’de PC, Xbox One ve Xbox Series için yayınlandı.

Game Pass hizmetine ilk günden itibaren eklenen oyun, dünyayı Garmantuous ve çetesine karşı uyuşturucu olarak kullanılmaktan kurtarmaya çalıştığımız bir hikaye sunuyor.

High on Life PlayStation Konsollarına mı Geliyor?

Xbox Games Showcase 2023 sırasında High on Knife adlı yeni içeriği duyurulan High on Life, görünüşe göre PlayStation kullanıcıları ile de buluşmaya hazırlanıyor. Şu anda resmi bir açıklama yapılmasa da PlayStation 4 güncellemelerini takip eden Orbis Patches sitesi tarafından PlayStation Store’da PlayStation 4 sürümü tespit edildi.

Bu keşif, resmi duyurunun yaklaştığının bir işareti diyebiliriz. Bunun için rastgele bir zaman belirtilmemiş olsa da önümüzdeki ay gerçekleştirileceği söylenen PlayStation sunumunda mümkün görünüyor. Gelişmeleri takip ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu